Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

ÖZKUR EVDEN EVE NAKLİYAT olarak güvenli ve sigortalı taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Gerek İstanbul Şeehiriçi ve gerekse şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde kalitesini yüzlerce müşterisine kanıtlamışve bunun gururunu yaşıyoruz.

İşlerimize ücretsiz expertiz hizmetiyle başlıyoruz. Nakliye talebinizi bize iletmeniz linde experimiz sizden randevu talep eder. Belirttiğiniz gün ve saatte evinize gelerek eşyanızın miktarına bakar ve ona göre fiyat teklif eder. Fiyat teklifi sadece eşya miktarına bağlı olmayıp: kat ve merdiven durumu, asansör durumu, aracın mpark mesafesi gibi birçok etken söz konusudur.

Kapalı fiber kasa ve içi eşyanın hasar görmemesi için kontraplakla kaplanmış, sadece ev taşımak için tasarlanmış araç filosuyla evden eve nakliyat ve ofis taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Tüm işlerini maksimum hassasiyetle yapan Özkur nakliyat eşyyı en uygun ambalaj malzemesiyle ambalajlayıp paketledikten sonra araca taşır.

Eşyanız A dan Z ye ambalajlanmadan önce sertifikalı marangozumuz tarafından özenle demonte edilir ve ambalajlanırak taşınır.

Kırılacaklarınız özel kolilere kağıtla sarıılp konduktan sönra etiketlenir.

Beyaz eşyalarınız prizlerden ayrıldıktan sonra hassasiyetle çift katlı papatla sarılır ve taşınmaya hazır hale getirilir.

Özkur nakliyat filosunda her ev eşyasını taşıyabilecek araçlara sahiptir. 3+1, 2+1, 4+1 ve daha büyük evlerin eşyalarını taşıyabilecek araçlarımız mevcuttur. ÖZKUR NAKLİYAT PRENSİPLERİ; • Sorumlu olduğu kişilerin zamanına saygı duyar, müşteri için vakit nakittir ilkesi ile çalışır. • Sözüne ve sorumluluğuna sahip çıkar. • Taşıma işleminin her aşamasında müşterisini bilgilendirir. • Gerçek referansın gerçek kişilerden oluştuğunu bilir. Müşterisinin mutlu etmeden mutlu olamayacağını bilir. • Güvenlik hassasiyeti yüksektir. Taşımanın hiçbir aşamasında tedbiri elden bırakmaz. • Müşterisinin önceliği, işinin önceliğidir. Müşterinin öncelik sırasına riayet eder. Taşıma işlemimiz sizin talep ettiğiniz gün ve saatte gerçekleştirilir. Yıllardır İSTANBUL İÇİ TAŞIMACILIK’ ta faaliyet gösteren firmamız ÖZKUR NAKLİYAT güvenli taşımacılık hizmetlerinizde ilk tercihiniz olmaya adaydır

Fiyat teklifi almak için arayın

0850 302 93 96

0532 100 93 96

0535 209 81 54
 
istanbul evden eve nakliyat anadolu yakası evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat