Ofis Nakliyatı

Öncelikle iş yeri taşımacılığında firmamız expertiz gönderek işyeri, ofis veya şirketin eşya miktarı , hangi tür araçların , nekadar personelin görev alacağı ,taşımanın nekadar sürecegi hakkında yöneticilerimize bilgi verir. Firmamızın yönetici kadrosu durum degerlendirmesi yaparak ofisin veya işyerinin taşınma maliyetini cıkartır ,firmamız fiyat teklifini fax veya email yoluyla taşınacak firmaya iletilir . Eğer anlaşma oldugu Özkur Nakliyat taşıma işlemi kağıt üzerine dökülerek karşılıklı yazılı sözleşme yapılır. Taşıma öncesi expertizden alınan bilgi dogrultusunda paketleme malzemesi ve personel ayarlanmasını yaparak taşımada günü olabilecek sıkıntıların önüne geçilir. İşyeri görevlileri Nakliye elemanlarıyla değil direK olarak Özkur Nakliyat ‘ Müşteri Temsilcisi’ veya personel şefi ile muhatap olur.

yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde; Masalar, Dolaplar başta olmak üzere diğer eşyalar ile yeni taşınacak ofisteki yerleri özenle numaralandırılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır. Bu sayede yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur. Tüm dosya, klasörler ve evraklarınız paketlenir. Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanır ve köşelerine koruyucular yerleştirilir. Büro eşyalarınız yeni şirketinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından konumlandırılır.

Bilgisayar ve elektronik eşyalar dikkatle ve özenle tek tek paketlenir. Taşıma işinin güven, hassasiyet, tecrübe ve profesyonellik gerektirdiğini bilen bir kadroyla çalışmak ve uygun fiyatlar için lütfen bizi arayın…

Fiyat teklifi almak için arayın

0850 302 93 96

0532 100 93 96

0535 209 81 54
 
istanbul evden eve nakliyat anadolu yakası evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat