Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Özkur Nakliyat Gebze Evden Eve Nakliyat hizmetleri ile de sektörde önemli firmalar arasında yer almaktadır…

Yaklaşık 25 yıldan fazla deneyim ve tecrübeyi iş akışı içerisinde birleştirmeyi başaran firmayız. Müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi, süreklilik ve devamlılık, dürüstlük ve samimiyet, kesintisiz hizmet gibi geniş bir alanda müşteri memnuniyetini artırmayı başarmıştır.

Gebze’de taşınmaya karar veren kişi ve kurumların parmakla gösterdiği ender taşımacılık firmaları arasında yer alan firmamız %100 müşteri memnuniyeti, güvenli taşımacılık ve fiyat garantisi ile sektörün yıldızları arasında yer almaktadır.

Gebze evden eve nakliyat firması olarak ilk müşteriye sunduğumuz, müşteriyi ve eşyasını hızlı ve güvenli taşınması adına ücretsiz expertiz hizmetimizdir. Ücretsiz Expertiz hizmeti ile bugün gerrçekleşecek olan nakliye hizmetinin planlanması daha koordineli çalışılması sağlanmakta, eşyanın boyutunun tespiti, çalışacak personelin ayarlanması, ekipmanın sağlanması, aracın eşya boyutuna göre düzenlenmesini sağlanmıştır. Bu da müşteriye ekonomik fiyat sunulması avantajını sağlamış, müşteri eşyalarını kaliteden asla yoksun kalmadan ekonomik fiyatla taşıtma ayrıcalığını yaşamıştır.

 
istanbul evden eve nakliyat anadolu yakası evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat